اخبار برگزیده

بررسی و رفع مشکلات یگان حفاظت محیط زیست کردستان به صورت جدی پیگیری و اجرا شود

بررسی و رفع مشکلات یگان حفاظت محیط زیست کردستان به صورت جدی پیگیری و اجرا شود

مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان در جلسه تحول محیط بانی که با حضور معاونان فنی و توسعه مدیریت و منابع و روسای ادارت حراست، بازرسی و امور اداری و سرپرست یگان حفاظت این اداره برگزار شد؛ اظهار داشت: بررسی وضعیت موجود و شناسایی مشکلات و تلاش برای رفع آنها باید به صورت جدی پیگیری و اجرا شود.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست کردستان؛ فریبا رضایی ضمن تقدیر و تشکر از حسن¬نظر مقام عالی سازمان حفاظت محیط زیست در مورد اهمیت دادن به یگان حفاظت و بررسی مشکلات مأمورین اجرایی از تلاش و جدیت بررسی و رفع مشکلات یگان حفاظت  استان خبر داد.
وی با تقدیر از زحمات و تلاش های شبانه روزی محیط بانان ساعی استان کردستان، تصریح کرد: استفاده صحیح از وسایل و تجهیزات سازمانی، نگهداری از ساختمان¬های پاسگاه¬های محیط¬بانی، خودروها و موتورسیکلت¬های عملیاتی و نحوه صرفه¬جویی در مصرف سوخت در شرایط کنونی، کلیه ماموریت¬های گشت و کنترل یگان حفاظت به¬صورت برنامه¬های خدمتی منظم انجام می شود و گشت¬های یگان حفاظت در فصل گرما برای کنترل ساخت و سازهای غیرمجاز و حریق در مناطق به¬طور مستمر و به¬صورت پیاده¬روی  از اقداماتی است که در شرایط حساس کنونی  محیط زیست در رأس امور کاری یگان حفاظت قرار دارد.
سرپرست فرماندهی یگان حفاظت استان کردستان نیز به مراسم روز محیط بان و تأکیدات رییس سازمان و فرماندهی یگان حفاظت سازمان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 90 نفر محیط بان در مناطق تحت مدیریت کردستان مشغول انجام وظیفه هستند که با توجه به وسعت زیاد مناطق نیاز مبرمی به استخدام و بکارگیری نیروی بیشتری است.
زانیار نازدار تأکید کرد: در سال جاری به دلیل پوشش مناسب گیاهی احتمال آتش سوزی در مناطق بسیار بالا رفته است که آموزش و در اختیار قرار دادن تجهیزات اطفای حریق بسیار لازم و ضروری است.

 
بيشتر
سال جهش تولید گرامی باد