اخبار استان

تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه محیط زیست شهرستان بیجار

تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه محیط زیست شهرستان بیجار

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بیجار در ادامه اجرای برنامه های گرامیداشت هفته هوای پاک از خبرنگاران فعال در حوزه مسایل زیست محیطی شهرستان تجلیل و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان؛ سید علی اصغر هدایت زاده در نشستی صمیمانه با خبرنگاران و مدیران انجمن های  محیط زیست شهرستان، با توجه به اینکه تعامل، همفکری و همکاری دوسویه تشکلها و خبرنگاران را وسیله ای مؤثر در حل مسائل و مشکلات زیست محیطی دانست؛ خواستار ارتباط بیشتر اصحاب رسانه و قلم،  با تشکل‌های زیست محیطی شهرستان در جهت فرهنگسازی، انعکاس و حل مسائل زیست محیطی و اطلاع رسانی فعالیت‌های سازنده در حوزه محیط زیست شهرستان شد.
در پایان این نشست پس از تبادل آرا و نظرات خبرنگاران و انجمن های زیست محیطی، با اهداء لوح سپاس از 4 خبرنگار برتر و فعال در حوزه محیط زیست شهرستان تقدیر و تجلیل شد.
گفتنی است شهرستان بیجار با داشتن منطقه حفاظت شده و دو منطقه شکار ممنوع و داشتن تنوع زیستی منحصر به فرد و داشتن منابع آبی مهم همچون وجود رودخانه قزل اوزن، از قدیمی ترین مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست در کشور می باشد که قوچ و میش ارمنی، کفتار، گراز، گربه وحشی و جنگلی، گرگ و عقاب طلایی ، کرکس مصری از شاخص ترین گونه های جانوری این شهرستان به شمار می آید.

 
بيشتر
سال جهش تولید گرامی باد